Fırtınada Yol Almak - İzmir

26 Ocak 2019 Cumartesi

Kayıtlarınız için görseldeki TAİDER Netnect QR kodunu taratabilir ya da  https://goo.gl/bc9kcN adresi üzerinden kayıt formunu doldurabilirsiniz.

Değerli Üyelerimiz ve Dostlarımız,

TAİDER Akademi bünyesinde Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi, Practice Öğretim Üyesi Dr. Yusuf SONER ile “Fırtınada Yol Almak" konulu eğitimimiz 26 Ocak 2019 Cumartesi günü İzmir’de düzenleniyor.

Aile işletmeleri için zor durumlar ya da diğer bir tabiriyle krizler, önceden öngörülemeyen; zamanlı zamansız tehditlerinin hissedildiği, kaynağının pek çok sebebe dayanabileceği bir olgudur. Öyle ki, aile işletmelerinin başlarına gelen zor durumların kaynakları yönetsel ve finansal sorunlar, ekonominin önemli unsurları kurlar ve faiz oranlarındaki ani ve hızlı değişimler, sanayi ve ticaret hayatında bu ani değişimlerin getirdiği güven bunalımları gibi sadece birkaçını sıraladığımız faktörlerin ötesinde pek çok sebebe dayanabilmektedir. Sektörel, ekonomik ve küresel krizlerin birçok işletme ve kurum üzerinde çeşitli etkileri olmaktadır. Zor durumlarda, diğer bir deyişle kriz dönemlerinde atılacak doğru adımlar bu eğitimin içerik tasarımının çerçevesini oluşturmaktadır.

İki ayrı bölümden oluşan eğitimin ilk bölümünde özellikle riskin nasıl yönetilmesi gerektiğine dair konular işlenecektir. İkinci bölüm ise kriz yönetiminin ne olduğu, kriz anlarında nelere dikkat edilmesi ve zor durumlarda ayakta kalabilmek için ne tür önlemler alınması ve adımlar atılması gerektiği konuları çerçevesinde şekillenecektir.

TAİDER’e özel tasarımla oluşturulan içeriği ile katılımcılar açısından kazanımı yüksek bir paylaşım hedeflenen bu eğitime katılımlarınızı bekliyoruz.

Katılım ücretleri:
TAİDER üyeleri 650TL+KDV/kişi
Diğer katılımcılar 850TL+KDV/kişi
TAİDER üyesi aynı aileden katılacak 2. kişiye %50 indirim, TAİDER üyesi olmayan aynı aileden 2. kişiye %20 indirim uygulanacaktır.


Banka Bilgileri:
Hesap Adı : Aile İşletmeleri Derneği İktisadi İşletmesi
Banka Adı : Garanti Bankası
Şube Adı : Karabağlar Şubesi
IBAN No : TR17 0006 2000 0890 0006 2939 12


Konuşmacılar

Dr. Yusuf Soner
Sabancı Üniversitesi,
Yönetim Bilimleri Fakültesi,
Practice Öğretim Üyesi

Detaylar

Yaklaşan Etkinlikler

Fırtınada Yol Almak - İzmir

26 Ocak 2019 Cumartesi

İZMİR

Gelecek Nesil TBT Günü

07 Şubat 2019 Perşembe

İzmir

Kurumsallaşma ve Yeniden Yapılanma - İzmir

08 Şubat 2019 Cuma

AOSB Çiğli İzmir

Seza İnşaat Üye İşyeri Ziyareti

19 Şubat 2019 Salı

Ankara

TAİDER 7. Genel Kurul Toplantısı

13 Nisan 2019 Cumartesi

İstanbul

Forum Tiyatro Ankara Gösterisi

17 Mayıs 2019 Cuma

Ankara

TAİDER 7. Gelecek Nesil Zirvesi

31 Ağustos 2019 Cumartesi

Çeşme, İzmir

Kurumsal Üyelerimiz

YUKARI ÇIK