TAİDER 11. Ulusal Aile İşletmeri Zirvesi - Ön Kayıt Onayı

TAİDER 11. ULUSAL AİLE İŞLETMELERİ ZİRVESİ KAYIT FORMU

TARİH: 01-02 Aralık 2023 Cuma, Cumartesi
YER: InterContinental Istanbul
Zirve programı için lütfen tıklayınız

Katılımcı Bilgileri


* Öğretim Üyesi olarak kayıt yaptıracak olan katılımcılarımızdan; üniversitelerde profesör, doçent ve yardımcı doçent olarak görev yapıyor olması beklenmektedir.

* Balo Kayıt Ücreti: 6.500 TL/kişi (%20 KDV Dahildir).İrtibat Kurulacak Kişi Bilgileri


Fatura Bilgileri

 


01 Aralık 2023 Cuma günü katılmayı düşündüğünüz paralel oturumlar nelerdir? (Lütfen her grup için bir oturum seçiniz.)

11. Zirve Paralel Oturumlar


Grup Paralel Oturumlar – 01 Aralık 2023 Cuma (14.45-15.45)


02 Aralık 2023 Cumartesi günü gerçekleşecek Gelecek Nesil ve Now Gen Özel Günü* programına katılacak mısınız?


02 Aralık 2023 Cumartesi günü aile şirketi Gelecek Nesil üyelerine ve Now Gen üyelerine özgü oturumlar gerçekleşecektir.

InterContinental İstanbul Rezervasyon için;
Rezervasyonlar [email protected] veya +90 (212) 368 44 44 numaralı telefon üzerinden yapılabilir.

Point Hotel Taksim rezervasyonu için;
Single Oda € 130
Double Oda € 140
(KDV, konaklama vergisi ve kahvaltı dahildir.)
(Teklif 30 Kasım 2023 – 2 Aralık 2023 aralığı için geçerlidir)
Rezervasyonlar [email protected] adresine e-posta aracılığı ile yapılabilir.

* Ödeme dekontunuzda mutlaka katılımcı adı-etkinlik adı belirtmenizi, aynı şekilde katılımcı adı-etkinlik adı belirterek dekontunuzu [email protected] adresimize iletmenizi rica ederiz. Ardından kaydınızın tamamlandığına dair size dönüş yapılacaktır.

*** Vermiş olduğum iletişim bilgileri aracılığı ile TAİDER tarafından tarafıma e-bülten gönderilmesini, TAİDER ve ortaklığı ile gerçekleştirilecek etkinlikler ve aktivitelerin tarafıma bildirilmesi, tanıtımının yapılması amacıyla tarafıma ticari elektronik ileti gönderilebilmesine izin/onay veriyorum. Bu elektronik ileti gönderim olanağı, elektronik ileti için ret bildiriminde bulunmadığım sürece geçerliliğini sürdürecektir. Paylaştığım kişisel verilerimin e-ileti ve/veya SMS gönderilmesini sağlamak üzere aracı hizmet sağlayıcılar ve hizmet alınacak üçüncü kişilerle işlenmek veya saklanmak üzere yasal düzenlemenin öngördüğü önlemler gözetilerek aktarılmasını, veri koruması ve güvenliği önlemlerine riayet olunarak ilgili üçüncü kişilerle gerekli olduğu ölçüde paylaşılmasını da 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) uyarınca açık rızamla onaylıyorum.

**** TAİDER Aile İşletmeleri Derneği tecrübelerin ve görüşlerin dernek üyeleri ve organizasyonların katılımcıları arasında samimi ve kapalı bir ortamda paylaşılmasını amaçlar. Bu doğrultuda etkinlikler kapsamında yapılan konuşma ve paylaşımlar ile ilgili herhangi bir ses ve görüntü kaydı alınmasının veya yazılı, sözlü veya sair usuller ile aktarılması hususunun TAİDER iznine tabii olduğunu kabul ediyorum.

***** Etkinlik kapsamında yapılan sözleşme gereğince, ödeme sonrası kesinleşen kayıtlar için iptal kabul edilememektedir. Katılım formunu doldurarak bu kurala uyacağımı kabul ve taahhüt ediyorum.

****** TAİDER tarafından yapılan video ve fotoğraf çekimleri ilgili basılı, sözlü ve dijital kanallarda TAİDER logosuyla birlikte fotoğrafımın kullanılmasını kabul ediyorum.

 

Zirve süresince simultane tercüme mevcuttur.

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİN

ÜYELERİMİZ

Kurumsal Üyelerimiz

E-Bülten Aboneliği